Kategorie

Lampa AquaLED 14W/46cm czarna LB18

Numer katalogowy: S-LB18JW / Art. No.: LB18

  • Dostępne
  • Nazwa angielska: AquaLED lamp 14W/46cm black
  • Art.No.: LB18

Opis

Lampa Aqua LED, 14W


oświetlenie akwariów słodkowodnych
Lampy przeznaczone są do oświetlania słodkowodnych akwariów dekoracyjnych i roślinnych.
Dzięki wykorzystaniu odpowiednio dobranych, wydajnych diod LED, lampa jest bardzo ekonomicznym źródłem światła zapewniającym do 60% oszczędności w porównaniu do świetlówek. Zastosowane diody 5730 o temperaturze barwowej 8000K zapewniają bardzo skuteczną fotosyntezę roślin, a optycznie jasne światło podkreśla naturalne kolory ryb. Solidna, a jednocześnie cienka aluminiowa obudowa z plastikowymi elementami jest elegancka i nowoczesna. Regulowane nóżki umożliwiają stabilne zamocowanie na krawędzi akwarium.

 

Moc: 14 W
Długość: 46 cm
Kolor: czarny


Instalacja:

Po wyjęciu z opakowania należy zamontować uchwyty z drutu po obu stronach lampy, a następnie rozstawić je tak by opierały się o szybę akwarium. Zakres regulacji umożliwia stosowanie lampy dla różnych rozmiarów akwarium, ale należy trzymać się zakresów wymiarów podanych poniżej.
Montaż za długiej, lub za krótkiej lampy jest niebezpieczny. Postaw lampę na krawędziach szyb akwarium i podłącz zasilacz do gniazda sieciowego. Wyłącznik na przewodzie zasilającym umożliwia ręczne załączanie lampy.

Kliknij tutaj aby pobrać instrukcję AquaLED

 


Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Cechy

Cechy produktu
Nazwa angielska: AquaLED lamp 14W/46cm black
Art.No.: LB18

Zapytaj o produkt