Kategorie

Dane firmy

O firmie

Happet - marka dla Twojego sklepu zoologicznego lub ogrodniczego. Dla wszystkich pływających, czworonożnych i skrzydlatych podopiecznych Twoich klientów.

Nasza w tym głowa aby Twoi klienci znaleźli w Twoim sklepie wszystko czego potrzebują dla swoich ulubieńców dużych i małych. Dlatego każdego miesiąca znajdziesz u nas całkiem nowe i innowacyjne produkty o ciekawym design których właśnie szuka Twój klient.

Do każdego zakątka Polski dotrze nasz przedstawiciel który doradzi których artykułów będą potrzebować klienci. Sprawi ze proces zamawiania i dostawy przebiegnie bezproblemowo.

Zaopatrujemy większość sklepów zoologicznych w Polsce w artykuły dla zwierząt - dla akwarystyki, psów, kotów, ptaków, gryzoni i terrarystyki. Dostarczymy całą gamę ryb akwariowych prosto do Twojego sklepu.

Mamy też pełną ofertę dla działu pond w centrach ogrodniczych. Od pokarmów do najbardziej zaawansowanych filtrów do stawu.

Happet - polska marka znana w całej Europie, eksport stanowi szybko rosnąca część naszej sprzedaży tak w sklepach zoologicznych jak i w asortymencie pond.