O firmie

 

Polska marka HAPPET:

 

Happet to polska marka artykułów zoologicznych. Przez wiele lat działalności zdobyliśmy cenne doświadczenie i wiedzę, pozwalającą na uzyskanie pozycji jednej z wiodących marek na polskim i europejskim rynku zoologicznym oraz solidnego partnera w biznesie tradycyjnym oraz internetowym.

Naszą domeną jest profesjonalizm i innowacja, dzięki czemu pozyskaliśmy zaufanie tysięcy odbiorców w całej Polsce i poza jej granicami. Ciągle się rozwijamy i dbamy o to, by towar spełniał oczekiwania naszych klientów. Regularnie wprowadzamy do swojej oferty nowe produkty. Jednocześnie cały czas troszczymy się o utrzymanie dobrego stosunku ceny do jakości.

Oferujemy asortyment zarówno dla sklepów zoologicznych, jak i ogrodniczych. W zakres oferowanych produktów wchodzą: akcesoria akwarystyczne, artykuły dla psów, kotów, ptaków, gryzoni i terrarystyki. Dysponujemy pełnym zestawem produktów do oczek wodnych, począwszy od pokarmów, do najbardziej zaawansowanych systemów filtracji.

Współpraca z naszą firmą to gwarancja sukcesu Twojego sklepu! Szeroki asortyment, atrakcyjne ceny, profesjonalne doradztwo, fachowa wiedza, doświadczenie i innowacyjność to cechy, które wyróżniają nas spośród firm branży zoologicznej w Polsce i w Europie. Zadbamy o to, by klient Twojego sklepu zoologicznego znalazł w nim dokładnie to, czego potrzebuje dla swojego pupila!

 

Nasi przedstawiciele:

 

Nasz zespół przedstawicieli działający na terenie każdego województwa odpowie na wszystkie zapytania dotyczące warunków współpracy, aktualnych promocji oraz systemów rabatowych.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy handlowcy doradzą w każdej kwestii związanej z doborem asortymentu. Dopasują rodzaj proponowanego towaru do indywidualnego profilu działalności klienta. Zadbają o to, by proces składania zamówienia i jego realizacji przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Nowoczesna flota pozwoli dotrzeć naszym przedstawicielom w nawet w najdalszy zakątek Polski.