Piasek do terrarium Happet kremowy 10kg
Indeks katalogowy: Z-D236KW / Art. No.: D236
- Dostępne
- Czas dostawy: jeden dzień
- Indeks handlowy:
- D236
- Kod EAN:
- 5907708651396
- Ilość w kartonie:
- 2
Opis
Piasek do terrarium kremowy 10 kg
Naturalny, drobnoziarnisty piasek o unikalnym kremowym zabarwieniu. Stanowi wysokiej jakości podłoże przeznaczone do terrariów z gatunkami pustynnymi i sucholubnymi, zarówno gadami, jak i bezkręgowcami.
Naturalna struktura i kolorystyka podłoża doskonale odwzorowują warunki panujące w pustynnym środowisku, stymulując naturalne zachowania zwierząt, takie jak kopanie czy tworzenie kryjówek. Piasek można stosować jako główne podłoże lub jako dodatek do substratów kokosowych i glinianych w celu poprawy ich właściwości fizycznych i wizualnych.
Zastosowanie
Szczególnie polecany dla gatunków wymagających niskiej wilgotności w zbiorniku, takich jak:
- Bezkręgowce: np. Platymeris spp., Blepharopsis mendica, Tarachodula pantherina
- Gady: np. Pogona vitticeps (agama brodata), Eublepharis macularius (gekon lamparci), Paroedura picta, Uromastyx spp., Hemidactylus imbricatus, Spalerosophis diadema, Varanus acanthurus (waran kolczastoogonowy)
Pojemność: 10 kg
Kolor: jasny
Przeznaczenie: terraria pustynne oraz stepowe
